Filtruj

Praca Spawacz Mig Mag - Inowrocław

1-3 z 3 ofert pracy

SPAWACZ MIG/MAG (NR 0688)

ZAWMAT DARIUSZ ZAWIERUCHA SP. K.ZAWMAT DARIUSZ ZAWIERUCHA SP. K.
Inowrocław

Zakres obowiązków: spawanie elementów konstrukcyjnych Wymagania: wykształcenie - podstawowe...

19.03.202419.03.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Inowrocław

Numer oferty: StPr/24/0688Obowiązki:spawanie elementów konstrukcyjnychWymagania:Wymagania pożądane:Wykształcenie:podstawoweMiejsce pracy: Karola Marcinkowskiego 82A, 88-100 Inowrocław, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskieRodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określonyWymagane dokumenty: cvSp...

Umowa o pracę tymczasowąumowa o pracę tymczasową

Praca dla spawaczy MIG/MAG , TIG oraz Spawaczy

RAFSPAW ALEKSANDRA NOWAK DOMINIAKRAFSPAW ALEKSANDRA NOWAK DOMINIAK
Radziejów

Obecnie poszukujemy spawaczy MIG/MAG , TIG ( stal nierdzewna) oraz elektryków do pracy na terenie Niemiec .Oferujemy :Umowę o pracęStawka godzinowa 15 euro netto/ godzinaPracę od poniedziałku do piątkuZakwaterowanieWymagamy :Prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na dojazdy do pracy....

10.03.202410.03.2024