Filtruj

Praca Spawacz - Wejherowo

106-108 z 108 ofert pracy

Monter szkoleniowiec monterów kadłubów i spawaczy

ANTHEA SP. Z O.O.ANTHEA SP. Z O.O.
Gdynia

Zakres obowiązków Obowiązki na tym stanowisku to przede wszystkim: - szkolenie i przyuczanie nowych pracowników do pracy jako monter kadłubów/spawacz - wprowadzanie do pracy wyszkolonych pracowników Oczekiwania: - Minimum 10 lat doświadczenia stoczniowego na stanowiskach: monter kadłubów okręt...

22.05.202422.05.2024
od 10000 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

SPAWACZ

BALTIC PARTNER ZORIANA DMYTRUKBALTIC PARTNER ZORIANA DMYTRUK
Małkowo

Zakres obowiązków: Spawanie różnych elementów konstrukcyjnych, prawidłowe wykonanie spawania, przestrzeganie zasad BHP, dbanie o porządek na powierzonym stanowisku pracy. Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 6-14. Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe gotowość do podjęcia ...

21.05.202421.05.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Spawacz 135 Niemcy

MB PERFECT SOLUTIONSMB PERFECT SOLUTIONS
Gdynia

Firma MB Perfect Solutions poszukuje na stałe spawaczy MAG 135 na państwowy projekt w NIEMCZECH - Hamburg . Proponujemy:- stawkę 15 euro netto- Niemiecka UMOWA O PRACE - płatne urlopy- wyposażoną kwaterę z wi-fi po naszej stronie- dużą liczbę godzin- zjazdy średnio co 5 tygodniNapisz prv lub zadzwoń...

17.05.202417.05.2024