Filtruj

Praca Spawaczy - Będzin

76-77 z 77 ofert pracy

Spawacz alluminium MIG 131 - stocznia w Danii

ATN SERVICE APSATN SERVICE APS
Tychy

Nasz duński kontrahent - specjalizujący się w przemyśle stoczniowym, poszukuje 2 spawaczy MIG 131 FM 5 FM5 FW/BW/PE z aktualnymi certyfikatami spawalniczymi. Praca odbywać się będzie w malowniczej, duśnkiej miejscowości w centralno-zachodniej części Danii. Do obowiązków nowego pracownika będzie nale...

05.06.202405.06.2024

ŚLUSARZ - SPAWACZ GAZOWY (DO PRZYUCZENIA)

MAREK PIWOWARSKI ZAKŁADY SPRZĘTU ELEKTROGRZ.THERMOTECHMAREK PIWOWARSKI ZAKŁADY SPRZĘTU ELEKTROGRZ.THERMOTECH
Tychy

Zakres obowiązków: praca w pomieszczeniu, lutowanie twarde małych elementów *praca w systemie 1-zmianowym 06:00-14:00 Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe umiejętność - zdolności manualne wykształcenie zawodowe, uprawnienia nie wymagane - osoba do przyuczenia; umiejętności manualne, dokł...

Umowa o pracęumowa o pracę
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0274 s