Filtruj

Praca Spawalnicze - Pasłęk

16-18 z 18 ofert pracy

Spawalnik - Kierownik Działu Kontroli Jakości

KFB ACOUSTICS SP. Z O.O.KFB ACOUSTICS SP. Z O.O.
Elbląg

Spawalnik - Kierownik Działu Kontroli Jakości Twój zakres obowiązków Analiza dokumentacji technicznej pod kątem możliwości wykonania pod względem spawalniczym Opracowywanie planów spawania i badań w ramach prowadzonych projektów Opracowywanie instrukcji WPS oraz kwalifikowanie technologii WPQR Nadzó...

16.07.202416.07.2024

Monter Urządzeń Ciepłowniczych / Monter – spawacz

EDYTA JASTRZĘBSKAEDYTA JASTRZĘBSKA
Elbląg

Twój zakres obowiązków Wykonywanie prac związanych z usuwaniem awarii, eksploatacją i remontami w węzłach i komorach ciepłowniczych Naprawa, montaż i wymiana armatury hydraulicznej Wykonywanie prac eksploatacyjnych i konserwacyjnych instalacji wewnętrznych c.o. i c.w.u. Montaż urządzeń, rurociąg...

04.07.202404.07.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

SPAWACZ

PPUH WĘGLOBUD MAŁETKA KRZYSZTOFPPUH WĘGLOBUD MAŁETKA KRZYSZTOF
Zalewo

Zakres obowiązków: spawanie konstrukcji stalowych Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe zawód - Spawacz Umiejetność czytania rysunku technicznego, wymagane uprawnienia spawalnicze - MIG/MAG. Kontakt telefoniczny - 608 340 997 - Małetka Krzysztof...

17.06.202417.06.2024