Filtruj

Praca Spawanie Mag - Ostrowiec Świętokrzyski

16-17 z 17 ofert pracy

SPAWACZ

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Starachowice

Numer oferty: StPr/24/0227Obowiązki:spawanie konstrukcji stalowychWymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia: rysunek techniczny w pracy spawacza spawanie metodą MIG-MAG Wykształcenie:średnie zawodoweMiejsce pracy: Ostrowiecka 5, 27-200 Starachowice, powiat: starachowicki, woj: świętok...

06.03.202406.03.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

721204

ZAKŁAD URZĄDZEŃ METALOWYCH METAL-CHEM SP. J.ZAKŁAD URZĄDZEŃ METALOWYCH METAL-CHEM SP. J.
Rudki

Zakres obowiązków: -podłączanie osprzętu do piaskowania oraz rozłączanie po zakończonej pracy; -przygotowywanie elementów do piaskowania; -wykonywanie czyszczenia strumieniowo-ściernego wyznaczonego obszaru; -kontrolowanie procesu piaskowania; -usuwanie zużytego ścierniwa z oczyszczonej powierzchni ...

01.03.202401.03.2024