Filtruj

Praca Spawanie Mag - Wejherowo

31-33 z 33 ofert pracy

Spawacz MIG, MAG, TIG.

WEJHER STEEL SP. Z O.O.WEJHER STEEL SP. Z O.O.
Gdynia

Firma Wejhersteel Sp. z.o.o Poszukuje pracowników na stanowisko:Spawacz MIG, MAG, TIG. Miejsce pracy FrancjaOferujemy: Atrakcyjne i konkurencyjne wynagrodzenie w euro,Zatrudnienie na podstawie polskiej umowy o pracę,Regularne zjazdy na urlop zgodnie z harmonogramem uzgodnionym z Kierownikiem budowy,...

22.07.202422.07.2024

Monter - Spawacz

ZOELLER TECHZOELLER TECH
Puck

Opis stanowiska:•montowanie elementów konstrukcji stalowych zabudów pojazdów komunalnych•przygotowanie elementów do spawania, wykonanie krótkich spoin sczepnych •praca na podstawie rysunków technicznych lub instrukcjiOczekiwania:•umiejętności montowania konstrukcji stalowych•znajomości rysunku techn...

12.06.202412.06.2024

Spawacz Ślusarz MIG Mektal stal

MEKTALMEKTAL
Puck

SPAWACZ ŚLUSARZ MIG/MAG MEKTAL STAL Poszukujemy ślusarza i spawacza do spawania konstrukcji stalowych w MEKTAL STAL. www.mektal.pl/praca/spawacz Proponujemy : Bardzo dobre warunki pracy. Dwie przerwy po 30 minut ( śniadanie 10:00 - 10:30 i 2 śniadanie 13:00 - 13:30) Standardowy czas pracy pon-...

06.01.202406.01.2024
od 6500 zł