Filtruj

Praca Specjalista Branzy - Sochaczew

46-48 z 48 ofert pracy

Kierownik Oddziału/Specjalista ds. sprzedaży i admin. - Ożarów Maz.

KADRYKADRY
Szeligi

Opis stanowiska: Organizacja pracy oddziału w obszarze towaru, obsługi klienta, logistyki Dbałość o prawidłowe funkcjonowanie oddziału Zarządzanie zespołem pracowników (5 osób) Realizacja zakładanych celów sprzedażowych Wymagania: Doświadczenie na stanowisku kierowniczym, koordynatorskim ( mil...

06.10.202306.10.2023
Umowa o pracęumowa o pracę

Specjalista/ka ds. sprzedaży nieruchomości oraz wsparcia obsługi biura

MHR DEVELOPMENTMHR DEVELOPMENT
Żyrardów

Firma deweloperska o ugruntowanej i stabilnej pozycji na rynku zatrudni do pracy na stanowisko: specjalista/ka ds. sprzedaży nieruchomości oraz wsparcia obsługi biura osobę z doświadczeniem w branży nieruchomościowej. Zakres obowiązków: prowadzenie bieżącej sprzedaży nieruchomości (rynek pierwotny...

26.08.202326.08.2023

Specjalista ds. sprzedaży zagranicznej

KWAZAR CORPORATION SP. Z O.O.KWAZAR CORPORATION SP. Z O.O.
Jaktorów

Lider w branży ogrodniczej specjalizujący się w produkcji opryskiwaczy ogrodniczych, technicznych  i hobbystycznych oraz producent elementów bezpieczeństwa ruchu drogowego firma Kwazar Corporation Sp. z o.o. poszukuje kandydatek i kandydatów na stanowisko: Główne obowiązki: bieżąca współpraca i bud...

26.06.202426.06.2024