Filtruj

Praca Specjalista Ds Handlowych - Kraków

16-18 z 18 ofert pracy

Specjalista ds. Sprzedaży / Przedstawiciel Handlowy

nowa oferta
TIM S. A.TIM S. A.
Kraków

wysoka motywacja i zaangażowanie, minimum dwuletnie doświadczenie na stanowisku Przedstawiciela Handlowego, łatwość w nawiązywaniu kontaktów i umiejętność budowania trwałych relacji, umiejętność organizacji pracy i orientacja na cel, znajomość technik sprzedaży i negocjacji, czynne prawo jazdy kat. ...

29.04.202429.04.2024

Kraków - Specjalista ds. sprzedaży w salonie Orange

EWAEWA
Kraków

Poszukujemy handlowca do salonu telekomunikacyjnego w Krakowie (Park Handlowy Zakopianka) . Dołącz do nas, jeśli: jesteś osobą komunikatywną i chcesz pracować z ludźmi chcesz poznawać tajniki sprzedaży i chcesz się uczyć od najlepszych rozwój jest dla Ciebie ważny angażujesz się w to co robi...

28.04.202428.04.2024
od 6100 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Specjalista ds. wycen (branża okienna)

nowa oferta
SALESHRSALESHR
Myślenice

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Przeprowadzanie wycen dla klientów indywidualnych oraz firmowych, uwzględniając ich potrzeby i oczekiwania (okna, drzwi i witryny z aluminium) Opracowywanie precyzyjnych i konkurencyjnych ofert handlowych Współpraca z działem sprzedaży w celu zapewnienia kompleksowej obsługi klien...

30.04.202430.04.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0416 s