Filtruj

Praca Specjalista Ds Handlowych - Ruda Śląska

196-198 z 198 ofert pracy

Specjalista ds. handlowych i rozwoju sprzedaży

STANISŁAW WOŁOSZYNSTANISŁAW WOŁOSZYN
Tarnowskie Góry

Opis stanowiska: Nadzór nad sprzedażą do klientów firmy, budowanie i rozwijanie współpracy z strategicznymi klientami oraz kreowanie wizerunku firmy i polityki sprzedaży. Budowa sieci dystrybutorów, tworzenie, aktualizacja i negocjacja umów z dystrybutorami. Identyfikacja i kwalifikowanie szans sp...

20.11.202320.11.2023
od 6000 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Specjslista ds. sprzedaży Centrum Handlowe Platan Zabrze

IWONAIWONA
Zabrze

Zatrudnimy specjalistę ds.sprzedaży do salonu z akcesoriami Centrum Handlowe Platan Zabrze Mile widziane doświadczenie w branży. Cv prosze wysyłać przez Olx Proszę nie telefonować, wszelkie dodatkowe informacje będą udzielane na spotkaniu rekrutacyjnym...

31.08.202331.08.2023

Młodszy Specjalista ds. Produktów Bankowych - Katowice

BANK MILLENNIUMBANK MILLENNIUM
Katowice

Bank Millennium to rozpoznawalna marka i jedna z najnowocześniejszych instytucji finansowych w Polsce. To lider jakości w obszarze obsługi z kompleksową ofertą dla klienta indywidualnego zarówno w oddziałach jak i kanałach zdalnych. Twój zakres obowiązków: Aktywne pozyskiwanie Klientów w nowoczesn...

18.07.202318.07.2023