Filtruj

Praca Specjalista Ds Rekrutacji - Opole

1-3 z 3 ofert pracy

STARSZY SPECJALISTA DS. REKRUTACJI I LEGALIZACJI

Opole

Zakres obowiązków: Rekrutacja i selekcja kandydatów, utrzymywanie dobrych relacji z klientami, dbanie o prawidłowy przebieg procesu, ocena legalności pobytu cudzoziemców przed zatrudnieniem, zarządzanie zespołem. Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe język obcy - filipiński (mowa:...

15.04.202415.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

SPECJALISTA DS. REKRUTACJI I LEGALIZACJI

Opole

Zakres obowiązków: Rekrutacja i selekcja kandydatów, pozyskiwanie kandydatów do pracy, utrzymywanie dobrych relacji z klientami, ocena legalności pobytu cudzoziemców przed zatrudnieniem. Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe język obcy - filipiński (mowa: A2 - niższy średnio zaawa...

Specjalista ds. negocjacji i zarządzania nieruchomościami

REKRUTACJA.STARKONEREKRUTACJA.STARKONE
Opole

Specjalista ds. Negocjacji i zarządzania nieruchomościami Lokalizacja: Opole z możliwością pracy hybrydowej (preferowane regularne obecności w biurze w Opolu) O Pracodawcy: Zajmujemy się szeroko rozumianym obrotem nieruchomości. W związku z rozbudową naszego działu zarządzania nieruchomościami, ...

21.02.202421.02.2024
od 4000 zł
Samozatrudnieniesamozatrudnienie