Filtruj

Praca Specjalista Ds Sprzedazy - Wągrowiec

1-3 z 3 ofert pracy

Specjalista ds. Sprzedaży telefonicznej

ONLINE MARKETING HELP SP. Z O.O.ONLINE MARKETING HELP SP. Z O.O.
Wągrowiec

Marzysz o karierze Przedstawiciela Handlowego ale nie masz jeszcze dużego doświadczenia na tym stanowisku? Rozpocznij swoją przygodę ze światem sprzedaży pomagając naszym Doradcom w umawianiu i przeprowadzaniu spotkań z klientami! Specjalista ds. Sprzedaży telefonicznej Zakres obowiązków: Wsparcie n...

08.04.202408.04.2024

HORSTMANN zatrudni Specjalistę ds. Sprzedaży

HORSTMANN TECHNIKA SP. Z O.O.HORSTMANN TECHNIKA SP. Z O.O.
Wągrowiec

Główne obowiązki: · Zapewnienie wysokiego poziomu obsługi klienta oraz utrzymywanie i rozwijanie pozytywnych relacji z istniejącymi klientami · Pozyskiwanie nowych klientów · Realizowanie wytyczonych celów sprzedażowych · Przygotowywanie kalkulacji i ofert sprzedażowych · Prowadzenie administra...

02.02.202402.02.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Specjalista ds. sprzedaży z językiem niemieckim (eksport)

AH HARDT SP. J.AH HARDT SP. J.
Budzyń

Firma AH Hardt sp.j. poszukuje pracownika na stanowisko specjalisty ds. sprzedaży (eksport). Praca od poniedziałku do piątku w godz 8:00- 16:00. Adres : Cholerzyn 215, 32-060 Liszki - prosimy o sprawdzenie lokalizacji przed wysłaniem CV. Twój zakres obowiązków Wyszukiwanie i nawiązywanie kontakt...

09.04.202409.04.2024