Filtruj

Praca Specjalista Obslugi - Choroszcz

151-152 z 152 ofert pracy

Specjalista d/s sprzedaży

RENIARENIA
Białystok

Jesteśmy zespołem zgranych ludzi, a naszą specjalnością jest produkcja reklam świetlnych. Do naszego teamu poszukujemy młodej osoby z żyłką handlowca, kreatywnej duszy, z której zrobimy specjalistę w swojej dziedzinie - handlowca Wymagania: - znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiając...

23.08.202323.08.2023
Umowa o pracęumowa o pracę

Specjalista ds sprzedaży samochodów używanych w programie SPOTICAR

ZASTĘPCA PREZESAZASTĘPCA PREZESA
Białystok

Zakres obowiązków: praca zgodnie z wizerunkiem marek multi-brandowych Stellantis pozyskiwanie nowych klientów przygotowywanie ofert handlowych publikacja ogłoszeń na portalach sprzedażowych realizowanie polityki firmy w zakresie zakupu i sprzedaży samochodów używanych monitorowanie rynku samoc...

13.07.202313.07.2023
od 5000 zł
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0331 s