Filtruj

Praca Specjalista Rekrutacji - Nowa Sól

46-48 z 48 ofert pracy

Konwojent Wartości Pieniężnych Zielona Góra Wynagrodzenie od 5600!

IMPEL CASH SOLUTIONS SP. Z O.O.IMPEL CASH SOLUTIONS SP. Z O.O.
Zielona Góra

Firma Impel Cash Solutions Sp. z o.o., posiadająca wieloletnie doświadczenie w branży transportu i procesowania gotówki oraz stabilną pozycję na rynku, poszukuje kandydatów na stanowisko: Konwojent - Specjalista CIT Zainteresowanym kandydatom oferujemy: Najwyższe wynagrodzenie w branży w wysokośc...

09.11.202309.11.2023
Umowa o pracęumowa o pracę

Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży / Doradca Klienta

SŁAWOMIRSŁAWOMIR

Zakres obowiązków: · realizowanie strategii sprzedaży usług poprzez reprezentowanie firmy · prowadzenie rozmów handlowych i nawiązywanie kontaktów telefonicznych · odbywanie spotkań sprzedażowych · kompleksowe przygotowywanie ofert handlowych adekwatnych do potrzeb klientów · systematyczne rapo...

18.10.202318.10.2023
od 5000 zł
Samozatrudnieniesamozatrudnienie

Specjalista ds. kadr i płac

TAXORIATAXORIA

W związku z dynamicznym rozwojem biuro rachunkowe Taxoria Sp. z o.o. poszukuje chętnej osoby na stanowisko Specjalista ds. Kadr i Płac Zakres obowiązków: Prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej (akta osobowe, umowy, aneksy, świadectwa pracy itp.) Rozliczenia PIT, ZUS, w tym w większości jednoo...

04.08.202304.08.2023