Filtruj

Praca Specjalista - Bujaków

406-408 z 408 ofert pracy

Specjalista w dziale zarządzania jakością

SEKRETARIATSEKRETARIAT
Wadowice

Twój zakres obowiązków: Realizacja polityki jakościowej firmy i doskonalenie systemu zapewnienia jakości Prowadzenie i aktualizacja dokumentacji Nadzór, udoskonalanie procesów i wprowadzanie zmian w oparciu o standardy BRCGS i FSC Nadzór nad bezpieczeństwem prawnym produktu Monitorowanie, anali...

05.07.202305.07.2023
Umowa o pracęumowa o pracę

Specjalista ds. turystyki

MARIUSZ OWCZARZMARIUSZ OWCZARZ
Bielsko-Biała

Biuro podróży Wakacje.pl w centrum Bielska- Białej poszukuje Specjalistę ds. sprzedaży. Dołącz do Naszego zespołu jeśli kochasz podróżować, znasz się na mapie świata i wiesz, że Rabat to stolica Maroko. Oczekujemy: doświadczenia zawodowego minimum rok zaangażowania chęci rozwoju pracy zespoł...

01.07.202301.07.2023

Praca dla LOGOPEDY w prywatnym gabinecie

MAŁGORZATAMAŁGORZATA
Wadowice

Gabinet logopedyczny SY LA BA, mieszczący się w Wadowicach, ul. Ady Sari 38, będący częścią podmiotu leczniczego, poszukuje logopedy do współpracy. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za diagnozowanie i terapię logopedyczną pacjentów z różnymi zaburzeniami mowy. Wymagania: uk...

28.06.202328.06.2023
od 54 zł