Filtruj

Praca Specjalista - Dęby

46-47 z 47 ofert pracy

SPECJALISTA DS. KADR I PŁAC

TRIOL-POLAND SP. Z O.O.TRIOL-POLAND SP. Z O.O.
Ostrówek

Zakres obowiązków: Kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa pracowników Rozliczanie absencji pracowniczych Wprowadzanie i uaktualnianie danych kadrowo-płacowych Przygotowywanie list płac oraz naliczanie wynagrodzeń Sporządzanie deklaracji ZUS, PIT, PFRON, GUS, PPK Prowadzenie akt osobowych i ewidencji za...

18.06.202418.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

NAUCZYCIEL WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO

PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE MIKILANDIAPRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE MIKILANDIA
Ostrówek

Zakres obowiązków: 1. Realizacja podstawy programowej 2. Wspieranie rozwoju podopiecznych 3. Planowanie i prowadzenie pracy wychowawczo-dydaktycznej 4. Współpraca z rodzicami i specjalistami. Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) umiejętność - bardzo wysoka kultura osobista umiejętnoś...

13.06.202413.06.2024