Filtruj

Praca Specjalista - Przecław

151-153 z 153 ofert pracy

Młodszy Specjalista ds. legalizacji zatrudnienia

DOROTADOROTA
Szczecin

Opis stanowiska: · kompleksowa obsługa procedur legalizacji pobytu i pracy cudzoziemców · monitorowanie statusów spraw oraz nadzorowanie i odpowiedzialność za przebieg postępowań administracyjnych w urzędach · przygotowanie odpowiednich pism, w tym wniosków i załączników · reprezentowanie firmy...

10.05.202410.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Specjalista/specjalistka ds kadr i płac

WOMP-ZCLIPWOMP-ZCLIP
Szczecin

Zakres obowiązków: -sporządzanie umów o pracę i innych dokumentów związanych z przebiegiem zatrudnienia, umów cywilnoprawnych oraz zaświadczeń dla pracowników; -prowadzenie akt osobowych pracowników; -ewidencja i rozliczanie czasu pracy; -naliczanie wynagrodzeń, zasiłków, podatków; -sporządzani...

SPAWACZ MIG/TIG firma produkcyjna

JOBZONE NORGE ASJOBZONE NORGE AS
Police

Firma JOBZONE NORGE AS jest w Norwegii liderem w sektorze usług personalnych. Naszym atutem jest wieloletnie doświadczenie i zespół najlepszych specjalistów, którzy wiedzą, jak stworzyć pakiet rozwiązań perfekcyjnie dopasowanych do potrzeb i oczekiwań osób poszukujących pracy i pragnących rozwijać s...