Filtruj

Praca Specjalista - Żagań

16-18 z 18 ofert pracy

Sprzedawca sklep rowerowy specjalista od spraw sprzedaży Szprotawa

BIOEN SKRZYBSKI SP. J.BIOEN SKRZYBSKI SP. J.
Szprotawa

Przyjmę do pracy na pełny etat jedna zmiana w miejscowości Szprotawa, na stanowisko Sprzedawca sklep rowerowy specjalista od spraw sprzedaży . ze względu na specyfikę stanowiska tylko mężczyzna. Dopuszczalna grupa inwalidzka . Więcej szczegółów pod nr telefonu - 60*******36...

15.04.202415.04.2024
od 3500 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

SPECJALISTA DO SPRAW KADR I PŁAC

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWE EKOPOL KAZIMIERZ IWANICKIPRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWE EKOPOL KAZIMIERZ IWANICKI
Jasień

Zakres obowiązków: wg zawodu Wymagania: wykształcenie - średnie ogólnokształcące zawód - Specjalista do spraw kadr staż pracy ogółem - lata: 5...

Specjalista ds. BHP

IMPERIAL TRANSPORT SP. Z O.O.IMPERIAL TRANSPORT SP. Z O.O.
Żary

Imperial Transport Sp. z o.o. to firma z branży TSL (transport/spedycja/logistyka) należąca od 2022 r. do międzynarodowego koncernu DP World. Firma świadczy profesjonalne usługi transportowe na terenie całej Europy dla Klientów z branży m. in. motoryzacyjnej czy spożywczej, zapewniając transporty ju...

09.04.202409.04.2024