Filtruj

Praca Specjalistyczne - Kwidzyn

16-18 z 18 ofert pracy

PIELĘGNIARKA

DOM POMOCY SPOŁECZNEJ SŁONECZNE WZGÓRZE W RYJEWIEDOM POMOCY SPOŁECZNEJ SŁONECZNE WZGÓRZE W RYJEWIE
Ryjewo

Zakres obowiązków: kompleksowa opieka pielęgniarska nad mieszkańcem, wykonywanie czynności ambulatoryjnych, mile widziane ukończone kursy specjalistyczne dotyczące pracy z osobami chorymi psychicznie i przewlekle chorymi Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) uprawnienie - Pielęgniarka...

14.05.202414.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Konstruktor - Medos Chełmno

MEDOS PAWEŁ BUŁAWKA SP. K.MEDOS PAWEŁ BUŁAWKA SP. K.
Grudziądz

Od blisko 30 lat jesteśmy producentem akcesoriów do stolarki otworowej . Staliśmy się również jednym z wiodących dystrybutorów parapetów i chemii budowlanej w Polsce. Aktualnie, na polskim rynku, zaopatrujemy ponad 80% producentów stolarki PCV i Al, a nasze wyroby można znaleźć w ponad 60 krajach n...

18.03.202418.03.2024
od 10000 zł

Operator produkcji w zakładzie recyklingu

PATRYKPATRYK
Morzeszczyn

Poszukujemy pracowników na stanowisko operator produkcji / pomocnik operatora produkcji / młodszy operator produkcji / pracownik produkcji / pracownik fizyczny / pracownik porządkowy . Praca nie wymaga specjalistycznego doświadczenia. Zapewniamy wszystkie szkolenia potrzebne do podjęcia pracy ZAD...

05.01.202405.01.2024
od 4300 zł