Filtruj

Praca Spedytor Miedzynarodowy - Leszno

1-3 z 3 ofert pracy

Kierowca międzynarodowy kat. B, BUS do 3,5 t.

nowa oferta
ANDZELIKAANDZELIKA
Leszno

Obowiązki: Kierowanie pojazdem kategorii B Realizacja tras międzynarodowych. Troska o powierzony sprzęt. Przestrzeganie przepisów dotyczących czasu pracy i przepisów drogowych. Praca w systemie 3/1, 4/1 . Odpowiednie zabezpieczenie towaru Dostarczanie towaru do punktów według zlecenia. Stały...

17.04.202417.04.2024
od 5000 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Kierowca C+E transport miedzynarodowy

nowa oferta
DANIEL TRĄBKADANIEL TRĄBKA
Dąbcze

Firma Transportowa z siedzibą w Kielcach zatrudni do swojego zespołu kierowcę kat C+E w ruchu międzynarodowym od dnia 06.05. Tygodniowy system pracy (poniedziałek-piątek) Zestaw Mercedes Actros 2022 r. plus naczepa MEGA Kierunki : cała Europa Zachodnia i poludniowa Wymagania: \t•\tPrawa jazdy kat C...

od 10000 zł

Praca kierowca C+E transport międzynarodowy

MATEUSZMATEUSZ
Kościan

Zatrudnię kierowcę kategorii C+E na trasach międzynarodowych, głównie Niemcy Holandia Belgia Czechy System Pracy do uzgodnienia z wyłączeniem systemu 2/2 Ciągnik + Naczepa, przypisany do kierowcy, samochody wyposażone w klimatyzacje postojową. Jazda 80% w nocy kurierka, przerzuty między magazyn...

08.10.202308.10.2023
od 8000 zł