Filtruj

Praca Sprzataczka Sprzatanie - Głogów

1-3 z 3 ofert pracy

SPRZĄTACZKA BIUROWA

nowa oferta
CLAR SYSTEM S. A.CLAR SYSTEM S. A.
Głogów

Zakres obowiązków: sprzątaniu pomieszczeń biurowych i pomieszczeń wspólnych Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 15:00, kontakt w pierwszej kolejności telefoniczny 6605671225...

18.04.202418.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Sprzątaczka biurowa

IRENEUSZ BENESZIRENEUSZ BENESZ
Nowe Miasteczko

Firma CARO Producent dekoracji ściennych poszukuje Sprzątaczki Miejsce pracy: Nowe Miasteczko Opis stanowiska pracy Sprzątanie pomieszczeń w biurach ( zamiatanie , odkurzanie , mycie podłóg , wycieranie kurzy) , sprzątanie pomieszczeń sanitarnych , sprzątanie hali produkcyjnej , mycie okien Pra...

12.04.202412.04.2024
od 27 zł
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Pani Pokojowa / Hotel i ośrodek żeglarski

P.BUSZKOP.BUSZKO
Sława

Zapraszamy do aplikowania na stanowisko Sprzątaczki w naszym Hotelu i Ośrodku Żeglarskim. Jesteśmy miejscem, które stawia na czystość i porządek, aby zapewnić naszym Gościom komfortowy i przyjemny pobyt. Szukamy osoby, która swoją pracą pomoże nam utrzymać najwyższe standardy higieny. Zakres obowią...

11.03.202411.03.2024