Filtruj

Praca Sprzataczka Sprzatanie - Rybnik

16-17 z 17 ofert pracy

SPRZĄTACZKA - OFERTA DLA OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIAMI

PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWE TOMBOR CELINA TOMAN, JERZY TOMAN SP. J.PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWE TOMBOR CELINA TOMAN, JERZY TOMAN SP. J.
Gliwice

Zakres obowiązków: Wykształcenie: podstawowe; doświadczenie zawodowe mile widziane; zakres obowiązków: sprzątanie pomieszczeń biurowych, łaźni, szatni, pomieszczeń socjalnych; jedna zmiana; miejsce pracy: Gliwice; Wymagania: wykształcenie - podstawowe zawód - Pracownik utrzymania czystości (sprząta...

24.04.202424.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Sprzątaczka na basen kąpielowy w Strumieniu

ZGKIMZGKIM
Strumień

SPRZĄTACZKA NA BASEN KĄPIELOWY W STRUMIENIU Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Strumieniu zatrudni osobę do sprzątania basenu kąpielowego oraz kortów tenisowych w Strumieniu w sezonie 2024 r. Obowiązki: – sprzątanie pomieszczeń basenowych oraz pomieszczeń kortów tenisowych, – sprzą...