Filtruj

Praca Sprzataczka - Brodnica

1-3 z 3 ofert pracy

Sprzątaczka biurowa

nowa oferta
TOMASZTOMASZ
Brodnica

Firma zatrudni osobę do sprzątania pomieszczeń biurowych w miejscowości Brodnica. Praca po 7 godzin dziennie od 14-21. Wynagrodzenie 21,50zł netto/godzina. Osoby zainteresowane prosimy wyłącznie o wiadomości SMS [ w związku z nawałem pracy ] w treści podając imię i nazwisko z dopiskiem...

23.04.202423.04.2024
od 29 zł

SPRZĄTACZKA

nowa oferta
Rypin

Zakres obowiązków: Sprzątanie pomieszczeń KPP w Rypinie....

Umowa zlecenieumowa zlecenie

pilnie potrzebni pracownicy za granicą

Świedziebnia

Pilnie poszukujemy pracownika hotelowego na pełny etat lub tymczasowo z BEZPŁATNYM BILETEM i ZAKWATEROWANIEM. Wiek 25-55 Wcześniejsze doświadczenie nie jest wymagane ale dużo wysiłku i powagi, chęć pracy w święta i weekendy. Poszukujemy pracowników w następujących branżach Zmywarka, kelner, kelnerka...

12.09.202312.09.2023