Filtruj

Praca Sprzatajaca - Ostrowiec Świętokrzyski

16-18 z 18 ofert pracy

Praca SPRZĄTANIE

ROKAROKA
Starachowice

*Praca SPRZĄTANIE* Starachowice Gdzie: instytucja państwowa 1/2 etatu Wymagane orzeczenie Zatrudnia Zakład Pracy Chronionej Telefon 533 223 302...

15.04.202415.04.2024

pomoc kuchenna, osoba sprzątająca

Zakres obowiązków: Pomoc w przygotowaniu posiłków, utrzymanie porządku w miejscu pracy. System wynagrodzeń: Czasowy ze stawką miesięczną. Praca w dni wolne i święta: Tak. Zapewnienie wyżywienia: Nie. Pokrycie kosztów wyżywienia: Nie. Pracodawca zapewnia zakwaterowanie: Nie. Pracodawca pokrywa koszt ...

09.04.202409.04.2024
od 4242 zł
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Pani do sprzątania pokoi hotelowych

EDYTAEDYTA

Przyjmiemy do pracy panią na stanowisko pomoc i sprzątanie pokoi hotelowych. Do obowiązków należy również dbanie o porządek w części wspólnej hotelu. Praca od godzin porannych do około 14.00. Wymagania: dyspozycyjność, zaangażowanie, punktualność, dokładność i rzetelność. Doświadczenie w branży mi...

17.07.202317.07.2023