Filtruj

Praca Sprzatajacy - Bolesławiec

31-33 z 33 ofert pracy

Pokojowa

GERUS RADOSŁAW FHU GERUSGERUS RADOSŁAW FHU GERUS
Pławna Dolna

sprzątanie pokoi po gościach hotelowych, wymiana pościeli, uzupełnianie naczyń...

09.04.202409.04.2024

POKOJOWA

Zakres obowiązków: sprzątanie pokoi po gościach hotelowych, wymiana pościeli, uzupełnianie naczyń Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe wykształcenie - średnie branżowe wykształcenie - zasadnicze branżowe wykształcenie - średnie zawodowe 4-letnie wykształcenie - gimnazjalne wykszt...

Umowa o pracęumowa o pracę

Praca od zaraz / sprzątanie biur na hali + mycie maszynowe/ ZŁOTORYJA

ANNAANNA
Złotoryja

Firma Amlux specjalizująca się w świadczeniu usług w branży porządkowej zatrudni energiczne osoby do sprzątania obiektu w Złotoryi przy ul. Przemysłowej. Sprzątanie biur na hali: Praca poniedziałek – piątek (poniedziałek od 10:00-13:00, od wtorku do piątku 14:00-17:00). Zakres obowiązków: Mycie ...

22.03.202422.03.2024