Filtruj

Praca Sprzatanie Magazynu - Gdańsk

31-33 z 33 ofert pracy

Obiekt Magazynowy - plus brygadzistę

ŁUKASZŁUKASZ
Gdańsk

Pilnie poszukujemy pracowników do prac porządkowych - sprzątania ręcznego i maszynowego na obiekt magazynowy w lokalizacji Gdańsk Kokoszki /w tym również praca na noce/ zarówno osoby z doświadczeniem jak bez/. Osoba z doświadczeniem może liczyć na stanowisko brygadzisty. Wymagamy: chęci i zdrowie...

31.10.202331.10.2023
od 5500 zł
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Sprzątanie apartamentów

EWELINAEWELINA
Gdańsk

Poszukujemy dyspozycyjnej osoby do sprzątania apartamentów w Gdańsku Nasza firma zajmuje się krótkoterminowym wynajmem apartamentów. Mieszkania znajdują się w centrum miasta. Zakres obowiązków: Przygotowanie apartamentu po każdym wymeldowaniu dla następnych gości Odbiór środków czystości i chemi...

15.05.202315.05.2023
od 4000 zł

POKOJOWA/ PRACOWNIK SŁUŻBY PIĘTER

AQUA HOUSE SP. Z O.O.AQUA HOUSE SP. Z O.O.
Sopot

Zakres obowiązków: Sprzątanie pokoi hotelowych i łazienek oraz części wspólnych (korytarze, klatki schodowe, lobby hotelowe, sale konferencyjne, toalety ogólnodostępne, pomieszczenia służbowe). Dezynfekcja pomieszczeń oraz wyposażenia hotelu, dbanie o powierzone sprzęty (odkurzacze, parownice, wózki...

23.04.202423.04.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0613 s