Filtruj

Praca Sprzatanie - Biłgoraj

1-3 z 3 ofert pracy

Sprzątanie placu budowy

MACIEJ KUŹMIŃSKIMACIEJ KUŹMIŃSKI
Biłgoraj

Witam potrzebuje paru ludzi do sprzątania placu budowy oraz posegregowania materiałów . Cześć z rzeczy do oddania za darmo...

23.04.202423.04.2024
od 40 zł

PRACOWNIK UTRZYMANIA CZYSTOŚCI

CLAR SYSTEM S. A.CLAR SYSTEM S. A.
Zwierzyniec

Zakres obowiązków: Sprzątanie wewnątrz i na zewnątrz obiektu. Wymagania: wykształcenie - podstawowe umiejętność - dobra organizacja pracy Doświadczenie zawodowe mile widziane, chęć do pracy....

12.04.202412.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Pracownik sprzątający Janów Lubelski

EWELINAEWELINA
Janów Lubelski

Firma Skarem Sp. z o.o. specjalizująca się w świadczeniu usług ochrony oraz usług porządkowo-czystościowych zatrudni pracowników na stanowisku: pracownik sprzątający . Miejsce pracy: Janów Lubelski Zadania: kompleksowe sprzątanie pomieszczeń Wymagania: dobra organizacja pracy własnej orzeczeni...

08.04.202408.04.2024