Filtruj

Praca Sprzatanie Pranie - Gdynia

46-48 z 48 ofert pracy

OPIEKUN(KA) ZWIEDZAJĄCYCH W TWIERDZY WISŁOUJŚCIE

MUZEUM GDAŃSKAMUZEUM GDAŃSKA
Gdańsk

Zakres obowiązków: NAJWAŻNIEJSZE OBOWIĄZKI 1. Informowanie turystów o trasie zwiedzania, atrakcjach Twierdzy, cenach biletów, godzinach otwarcia itp. 2. Kierowanie ruchem turystycznym w chwilach dużej frekwencji. 3. Informowanie służb porządkowych o konieczności sprzątania terenu lub wykonania innyc...

29.04.202429.04.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Pokojowa Gdańsk Brzeźno

KAROLINAKAROLINA
Gdańsk

Spółdzielcze Centrum Szkoleniowo Konferencyjne zatrudni osobę na stanowisko pokojowa/obsługa sprzątająca. Praca z elastycznym grafikiem w przedziale godzinowym 07:00-15:00. Wymagania: -dyspozycyjność oraz elastyczność w sezonie letnim -umiejętność pracy indywidualnej jak i zespołowej, -dokładno...

od 30 zł

Sprzątanie apartamentów na Przymorzu

NATALIANATALIA
Gdańsk

Praca dla osoby dyspozycyjnej do sprzątania oraz przyjmowania gości kilka razy w tygodniu Apartamenty w różnych lokalizacjach w dzielnicy Przymorze. Zakres obowiązków przygotowywanie mieszkań po każdym wymeldowaniu. (mieszkania to kawalerki, 2 pokojowe i jedno mieszkanie 54m2 3 pokojowe) Kontrol...

27.04.202427.04.2024
od 5800 zł