Filtruj

Praca Sprzatanie - Jarosław

1-3 z 3 ofert pracy

Opiekunka Jarosław do pani 78 lat po udarze

EWAEWA
Jarosław

praca w Jarosławiu na cały etat. Szukamy osoby dochodzącej doświadczonej w opiece nad chorymi i niepełnosprawnymi. Mama 78 lat po udarze wymaga kompletnej opieki (pomoc przy myciu, kąpanie, ubieranie, podanie posiłku, sprzątanie, pranie, asekuracja przy chodzeniu w zależności od formy, pomoc w wyjśc...

15.04.202415.04.2024

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY

Jarosław

Zakres obowiązków: Wykonywanie prostych prac pomocniczych, sprzątanie miejsca pracy, wykonywanie prostych prac rozbiórkowych oraz czynności budowlanych. Wymagania: wykształcenie - podstawowe...

08.04.202408.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Pilnie zatrudnię do sprzątania

EDYTAEDYTA
Przemyśl

Pilnie zatrudnię do sprzątania w Centrum Handlowym Sanowa w Przemyślu. Praca wykonywana jest w godzinach porannych , przed otwarciem sklepu, po około 2,5 godziny dziennie ,sześć dni w tygodniu ( od godziny 7:30 do 10:00 ). Płatność około 22,00 zł na godzinę netto....