Filtruj

Praca Sprzedawca B - Chorzele

16-18 z 18 ofert pracy

EUROBUD Dzierzgowo zatrudni doradcę klienta-sprzedawcę

EUROBUDEUROBUD
Dzierzgowo

Dzień dobry. EUROBUD jest składem budowlanym działającym w Dzierzgowie od 2006 roku. Zatrudnimy doradcę klienta - sprzedawcę. Praca w godzinach 7-17 Zakres obowiązków: miła i profesjonalna obsługa klienta dbanie o wizerunek i ekspozycję produktów wystawianie dokumentów sprzedaży wydawanie tow...

24.05.202424.05.2024
od 5300 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

SPRZEDAWCA CZĘŚCI I AKCESORIÓW ROLNICZYCH

PH AGROMA S. A.PH AGROMA S. A.
Przasnysz

Zakres obowiązków: -Obsługa Klienta oraz fachowe doradztwo w zakresie oferowanych produktów, -Utrzymywanie dobrych relacji z Klientami, -Realizacja planów sprzedażowych, -Budowanie dobrego wizerunku firmy na rynku. Wymagania: wykształcenie - zasadnicze branżowe umiejętność - obsługa komputera...

13.05.202413.05.2024

Sprzedawca na Stoisku Mięsnym / Продавець у м'ясному відділі

STOKROTKA SP. Z O.O.STOKROTKA SP. Z O.O.
Przasnysz

Sprzedawca na Stoisku Mięsnym / Продавець у м'ясному відділі 4210823 Obowiązki Stabilne zatrudnienie - umowa o pracę Wynagrodzenie zawsze w terminie Wymiar etatu dostosowany do Twoich potrzeb Karta zakupowa z okazji świąt Atrakcyjny program ubezpieczenia na życie Dofinansowanie do karty sportowej Fi...

08.04.202408.04.2024