Filtruj

Praca Sprzedawca B - Pajęczno

16-18 z 18 ofert pracy

KASJER - SPRZEDAWCA

DINO POLSKA S. A.DINO POLSKA S. A.
Kłobuck

Zakres obowiązków: - obsługa kasy fiskalnej - obsługa działu mięsnego - dbanie o porządek na sali sprzedaży - dbanie o ekspozycję towarów Wymagania: wykształcenie - podstawowe [Inne] : - okres próbny – 3 miesiące - wynagrodzenie + możliwość premii - zatrudnienie od zaraz: TAK - orzeczenie o stopni...

23.04.202423.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Kasjer sprzedawca

DOMINIKADOMINIKA
Wierzchlas

Poszukuje pracownika na stanowisko kasjer - sprzedawca , na pół etatu bądź cały etat . Praca zmianowa w sklepie spożywczym ....

20.04.202420.04.2024
od 2450 zł

Zatrudnię handlowca sprzedawcę ciągników, maszyn, nawozów - rolnictwo

AGROSPEC KŁUDKAAGROSPEC KŁUDKA
Waleńczów

AGROSPEC KŁUDKA sp. z o.o . firma od ponad 30 lat na rynku rolniczym zatrudni: HANDLOWCA-SPRZEDAWCĘ stacjonarnego ciągników, maszyn rolniczych, środków ochrony, nawozów, części zamiennych Zakres obowiązków: aktywna sprzedaż asortymentu rolniczego znajdujących się w ofercie firmy, współtworzenie ...

04.09.202304.09.2023
od 4000 zł