Filtruj

Praca Sprzedawca Cukierni - Bielsko-Biała

1-3 z 3 ofert pracy

Poszukiwany pracownik kasjer-sprzedawca

TYSIATYSIA
Bielsko-Biała

Zatrudnię pracownika na stanowisko kasjer-sprzedawca w małym sklepiku spożywczym (piekarnia cukiernia TYSIA) w Bielsku-Białej przy ul. Lajkonika.Zapraszam do kontaktu pod nr 5*1*2*9*0*5*8*9*8...

15.02.202415.02.2024

Cukiernia "Ptyś" zatrudni sprzedawcę na 3/4 etatu.

nowa oferta
JOANNAJOANNA
Oświęcim

Cukiernia Ptyś przyjmie do pracy osobę na stanowisko : sprzedawca Praca na 3/4 etatu Miejsce pracy: Oświęcim ( okazjonalnie Chełmek/Libiąż) Obowiązki : wykładanie towaru obsługa klienta sprzątanie miejsca pracy Wymagania : Mile widziane doświadczenie Miła aparycja Zaangażowanie w pracę ...

26.03.202426.03.2024
od 27 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

SPRZEDAWCA

PIEKARNIA - CUKIERNIA T.J.D. NOWAK S. C.PIEKARNIA - CUKIERNIA T.J.D. NOWAK S. C.
Brzeźce

Zakres obowiązków: Dokładanie towaru, przyjmowanie towaru, obsługa klienta Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe umiejętność - Obsługa kasy fiskalnej Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku oraz umiejętność obsługi kasy fiskalnej, książeczka sanepidowska lub chęć jej w...

12.03.202412.03.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0288 s