Filtruj

Praca Sprzedawca Magazynier - Nisko

1-3 z 3 ofert pracy

SPRZEDAWCA - MAGAZYNIER

SANROL SP. Z O.O.SANROL SP. Z O.O.
Nisko

Zakres obowiązków: Przyjmowanie i sprzedaż towaru, odbieranie towaru, składanie zamówień. Kompleksowa obsługa klientów, kasy i komputera. Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe uprawnienie - Prawo jazdy kat. B umiejętność - obsługa komputera Wymagane doświadczenie. Znajomość części ciągnik...

26.03.202426.03.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Sprzedawca – magazynier

“SANROL” SP. Z O.O.“SANROL” SP. Z O.O.
Nisko

Przyjmowanie i sprzedaż towaru, odbieranie towaru, składanie zamówień. Kompleksowa obsługa klientów, kasy i komputera....

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Nisko

Numer oferty: StPr/24/0249Obowiązki:Przyjmowanie i sprzedaż towaru, odbieranie towaru, składanie zamówień. Kompleksowa obsługa klientów, kasy i komputera.Wymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia: Prawo jazdy kat. B obsługa komputera Wykształcenie:zasadnicze zawodowePozostałe wymagani...