Filtruj

Praca Sprzedawca Sklep Motoryzacyjny - Ropczyce

1-3 z 3 ofert pracy

SPRZEDAWCA W SKLEPIE MOTORYZACYJNYM

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Ropczyce

Numer oferty: StPr/24/0285Obowiązki:- Sprzedaż części i akcesoriów samochowych;- Obsługa klienta;- Obsługa kasy fiskalnej i programu Subiekt;- Zamawianie towaru;- Wystawianie faktur.Wymagania:Wymagania pożądane:Wykształcenie:średnie zawodowePozostałe wymagania:Mile widziene doświadczenie na podanym ...

13.04.202413.04.2024
Umowa na okres próbnyumowa na okres próbny

KROMEX SP. Z O.O.KROMEX SP. Z O.O.
Ropczyce

Zakres obowiązków: - Sprzedaż części i akcesoriów samochowych; - Obsługa klienta; - Obsługa kasy fiskalnej i programu Subiekt; - Zamawianie towaru; - Wystawianie faktur. Wymagania: wykształcenie - średnie zawodowe Mile widziene doświadczenie na podanym stanowisku....

08.04.202408.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Sprzedawca w sklepie motoryzacyjnym

“KROMEX” SP. Z O.O.“KROMEX” SP. Z O.O.
Ropczyce

- Sprzedaż części i akcesoriów samochowych; - Obsługa klienta; - Obsługa kasy fiskalnej i programu Subiekt; - Zamawianie towaru; - Wystawianie faktur....