Filtruj

Praca Sprzedawca W Sklepie B - Lubelskie Opole

16-18 z 18 ofert pracy

Sprzedawca Inmedio Trendy Świdnik

NATALIANATALIA
Franciszków

przedawca/doradca klienta Poszukuję pracownika na stanowisko sprzedawcy do punktu prasowo- alkoholowego „Inmedio Trendy” znajdującego się na Al. Armii Krajowej 22/24 Świdnik ( Park Handlowy M Park ) Wymagania: miła aparycja, wysoka kultura osobista pozytywne nastawienie do klienta wywiązywanie ...

01.06.202401.06.2024
od 27 zł
Umowa zlecenieumowa zlecenie

SPRZEDAWCA

FIRMA TOMAR S. C.FIRMA TOMAR S. C.
Nowy Krępiec

Zakres obowiązków: Sprzedaż artykułów piekarniczych, spożywczych i przemysłowych oraz dbanie o porządek w sklepie, przyjmowanie dostaw, organizacja zwrotów Wymagania: wykształcenie - średnie zawodowe 4-letnie umiejętność - KSIĄŻECZKA ZDROWIA DLA CELÓW SANITARNO-EPIDEMIOLOGICZNYCH mile widziane doś...

24.05.202424.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

POSZUKUJEMY OSOBY NA STANOWISKO: SPRZEDAWCA

KA-MA SKLEP DLA MAJSTERKOWICZAKA-MA SKLEP DLA MAJSTERKOWICZA
Czerniejów-Kolonia

POSZUKUJEMY OSOBY NA STANOWISKO: SPRZEDAWCA w naszym sklepie - umowa zleceniePełny etat Wymagania• Obsługa kasy fiskalnej oraz komputera (warunek konieczny )• Obsługa Klienta (Szukamy osób z pasją, które lubią pracę z klientem, doradzą, pomogą i będą życzliwe)• Dbanie o właściwe ułożenie i ekspozycj...

12.04.202412.04.2024
od 25 zł