Filtruj

Praca Sprzedawca W Sklepie - Późna

196-198 z 198 ofert pracy

KASJER- SPRZEDAWCA

POWSZECHNA SP. Z O.O. SP. K.POWSZECHNA SP. Z O.O. SP. K.
Lubsko

Zakres obowiązków: obsługa klienta, obsługa sklepu, obsługa kasy fiskalnej Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe zawód - Sprzedawca*...

23.05.202423.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

SPRZEDAWCA

NETTO SP. Z O.O.NETTO SP. Z O.O.
Lubsko

SPRZEDAWCA 7652d346-4507-4542-b161-9988a9c901c6 Obowiązki Twoim głównym zadaniem będzie obsługa Klienta Pracą przy kasie i rozliczaniem powierzonej gotówki Wykładaniem towarów na półki Utrzymaniem estetycznego wyglądu sklepu Dbaniem o dobrą atmosferę w Twoim zespole (uśmiech, żart, koleżeńska pomoc ...

11.05.202411.05.2024

Kasjer-sprzedawca do drogerii kosmetycznej w Gubinie

INSTORE SOLUTION SERVICES POLSKA SP. Z O.O.INSTORE SOLUTION SERVICES POLSKA SP. Z O.O.
Gubin

Firma Instore Solution Services Polska sp. z o.o. – jesteśmy Agencją Zatrudnienia (nr rejestru agencji zatrudnienia 10629), zajmującą się profesjonalną obsługą w dziedzinie pracy tymczasowej. Dla naszego Klienta, będącego liderem rynku drogeryjnego, poszukujemy pracowników na stanowisko kasjer – sp...

16.04.202416.04.2024
od 28 zł