Filtruj

Praca Sprzedawca W Sklepie - Przeworsk

31-32 z 32 ofert pracy

Bricomarche Jarosław zatrudni osobę na stanowisko SPRZEDAWCA-KASJER

ELŻBIETA JAMRÓZELŻBIETA JAMRÓZ
Jarosław

Obowiązki: Profesjonalna obsługa klienta. Mile widziana znajomość obsługi kasy fiskalnej i terminala POS. Dbanie o czystość i porządek w sklepie. Wykładanie towarów. Dbanie o ekspozycję produktów. Przygotowywanie i sprzedaż produktów. Wymagania: Status osoby bezrobotnej w Powiatowym Urzędzie...

09.04.202409.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Sprzedawca-Kasjer Delikatesy Centrum Jarosław

KADRYKADRY
Jarosław

Firma Handlowa prowadząca sieć sklepów spożywczo-przemysłowych Delikatesy Centrum w związku z dalszym rozwojem poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku: Kasjer - Sprzedawca Miejsce: Jarosław ul. Skarbowskiego, Jarosław ul. Kruhel Pełkiński, Munina Zakres obowiązków: - OBSŁUGA KLIENTA, - P...

12.12.202312.12.2023