Filtruj

Praca Sprzedawca - Jeżowe

16-18 z 18 ofert pracy

Sprzedawca / Doradca klienta salon Giacomo Conti w Stalowej Woli

GIACOMO CONTIGIACOMO CONTI
Stalowa Wola

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko: SPRZEDAWCA / DORADCA KLIENTA do salonu Giacomo Conti w CH VIVO! Stalowa Wola Jeśli interesujesz się modą, z uwagą śledzisz najnowsze trendy, jesteś osobą energiczną i komunikatywną, chcesz dzielić się swoją wiedzą i doradzać w zakupach naszym klientom, ...

14.05.202414.05.2024
od 4500 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

SPRZEDAWCA W BRANŻY SPOŻYWCZEJ

SPOŁEM POWSZECHNA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW W LEŻAJSKUSPOŁEM POWSZECHNA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW W LEŻAJSKU
Leżajsk

Zakres obowiązków: Sprzedaż art. spożywczych Wymagania: wykształcenie - handlowe zasadnicze zawodowe umiejętność - książeczka sanepidowska* Aktualna książeczka SANEPID...

13.05.202413.05.2024

KASJER-SPRZEDAWCA

FIRMA ROGALA SP. Z O.O.FIRMA ROGALA SP. Z O.O.
Cmolas

Zakres obowiązków: Obsługa kasy fiskalnej, dbałość o ekspozycję towaru, obsługa klientów. Praca w godzinach I zmiana od 05:00-13:00 II zmiana od 13:00-21:00. Po okresie próbnym umowa na czas określony, następnie na czas nieokreślony. Wymagania: wykształcenie - podstawowe Chęci do pracy, zaangażowa...