Filtruj

Praca Sprzedawca - Kołobrzeg

1-3 z 3 ofert pracy

Sprzedawca strefa eobuwie.pl (Galeria Karuzela, salon CCC)

nowa oferta
MODIVOMODIVO
Kołobrzeg

Zostań Sprzedawcą na strefie eobuwie.pl (Galeria Karuzela, salon CCC) #PracujWSwoimStylu #PracujWSklepieInnymNiżWszystkie APLIKUJ [https://eobuwie.elementapp.ai/application/v2/8f4ebc7d-d590-4abf-b257-52f276629b48/7e206384-9d16-4acf-97ca-e3b1b4b000d1?source=9fbc6925-181b-48ae-9ce9-0403837212b5] Co zy...

28.03.202428.03.2024

Sprzedawca 1/2 etatu BIG STAR Budzistowo (Kołobrzeg)

BIG STAR LIMITEDBIG STAR LIMITED
Kołobrzeg

BIG STAR LIMITED” to polska Firma odzieżowa. Obecnie posiada ponad 260 sklepów w kraju i zagranicą, konsekwentnie rozwijając sieć sprzedaży. Przede wszystkim jednak „BIG STAR LIMITED” to ludzie; ambitni, zaangażowani i pełni pasji.To osoby nie bojące się podejmować nowych wyzwań.Zostań jednym z Nas....

04.03.202404.03.2024

Budzistowo, kasjer - sprzedawca

JOBMAN GROUP SP. Z O.O.JOBMAN GROUP SP. Z O.O.
Budzistowo

OBOWIĄZKI: - profesjonalna i kompleksowa obsługa klientów,- sprawna obsługa kasy fiskalnej,- indywidualne podejście do potrzeb każdego klienta,- dbałość o wizerunek działu, dostępność towarów i ich prawidłowe oznakowanie.WYMAGANIA: - komunikatywność (umiejętność pracy z klientem),- umiejętność pracy...

12.03.202412.03.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0272 s