Filtruj

Praca Sprzedawca - Siechnice

61-63 z 63 ofert pracy

Kasjer kasjerka restauracja Bielany Wroclawskie

JAROSŁAWJAROSŁAW
Bielany Wrocławskie

Osoba zatrudniona na stanowisku kasjer/sprzedawca będzie odpowiedzialna m.in. za: zapewnienie profesjonalnej obsługi Klienta zgodnie ze standardami firmy, obsługę kasy fiskalnej, prawidłową ekspozycję dań oraz dbanie o estetykę bufetu. Szukamy entuzjastycznych osób, które stworzą zgrany zespół, w k...

20.05.202420.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Praca w sklepie spożywczym

IMIOLEKIWONA13IMIOLEKIWONA13
Oleśnica

Dzień dobry Poszukujemy pracownika na stanowisko sprzedawca - pracownik obsługi klienta do małego sklepu spożywczego w Ligocie Małej (około 7 km od Oleśnicy) Oferujemy stabilnie zatrudnienie na podstawie umowy o prace lub zlecenie (jeśli ktoś potrzebuje). Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wykon...

SPRZEDAWCA

GOSPODARSTWO ROLNE ADAM KUBIAKGOSPODARSTWO ROLNE ADAM KUBIAK
Oleśnica

Zakres obowiązków: SPRZEDAŻ ROŚLIN, OBSŁUGA KLIENTA PODLEWANIE ROŚLIN PIELENIE CHWASTÓW PRACE PIELĘGNACYJNE PRZY ROŚLINACH Wymagania: wykształcenie - średnie ogólnokształcące wykształcenie - średnie branżowe wykształcenie - średnie zawodowe 4-letnie wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) wykszta...

© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0325 s