Filtruj

Praca Stal Bud - Głogów

16-18 z 18 ofert pracy

OPERATOR SMG POD ZIEMIĄ

KGHM ZANAM S. A.KGHM ZANAM S. A.
Polkowice

Zakres obowiązków: 1. Obsługa samojezdnych maszyn górniczych zgodnie z ich przeznaczeniem oraz DTR. 2. Wykonywanie wymaganych przeglądów. 3. Wykonywanie drobnych napraw. 4. Dbanie o należyty stan techniczny SMG. 5. Bieżące prowadzenie książki pracy maszyn. Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zaw...

28.05.202428.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

KIEROWCA C, C+E

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Stany

Numer oferty: StPr/24/0171Obowiązki:Organizowanie stanowiska pracy kierowcy, nadzorowanie załadunku i rozładunku, zabezpieczenia przewozonego materiału; drobne naprawy.Praca: siedziba Lelechów, teren woj. lubuskiego. Możliwość zakwaterowania.Wymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:P...

14.05.202414.05.2024

Specjalista Mechanik utrzymania ruchu

Polkowice

Miejsce pracy: Polkowice Oferujemy: Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie na podstawie umowy o pracę Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kompetencji Motywacyjny system wynagrodzeń – premie kwartalne, frekwencyjne i wynikowe Możliwość rozwoju zawodowego i stałego podnoszenia ...

07.05.202407.05.2024