Filtruj

Praca Stalowe - Łazy

61-63 z 63 ofert pracy

Inżynier/Projektant 2D/3D

LIBRA KATARZYNA BRZEZIŃSKA-WOŹNIAKLIBRA KATARZYNA BRZEZIŃSKA-WOŹNIAK
Skarżysko-Kamienna

Firma LIBRA zatrudni inżyniera projektowania 2D/3D. Praca w pełnym wymiarze godzin preferowana, w siedzibie firmy. Wymagania : -znajomość obsługi programów AutoCAD lub Draftsight, -znajomość obsługi pakietów biurowych MS Office, -znajomość rysunku technicznego, -znajomość języka angielskiego w...

29.03.202429.03.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Zawieszanie detali/Przygotowanie do lakierowania

KONRADKONRAD
Starachowice

Zadania : zawieszanie stalowych detali. Podstawowe zadania : przygotowywanie do lakierowania wieszanie detali do malowania znajomość rysunku technicznego (mile widziana) Oczekiwania wobec kandydata: zaangażowanie w wykonywane obowiązki, sumienność i dokładność, umiejętność pracy w zespole po...

06.10.202306.10.2023

Śrutowanie lub czyszczenie ręczne stali przed malowaniem

MACIEJ BIDZIŃSKIMACIEJ BIDZIŃSKI

Śrutowanie, czyszczenie powierzchni stalowych przed malowaniem, konstrukcje różne Mile widziane osoby, który już pracowały przy tego rodzaju czynnościach...

08.08.202308.08.2023
od 25 zł