Filtruj

Praca Starmeat Katowicz Ignatowicz Sp J - Koluszki

1-3 z 3 ofert pracy

Pracownik produkcji

STARMEAT DANIEL KATOWICZ, HENRYK IGNATOWICZ SP. Z O.O.STARMEAT DANIEL KATOWICZ, HENRYK IGNATOWICZ SP. Z O.O.
Koluszki

Obsługa linii produkcyjnej...

12.04.202412.04.2024

PRACOWNIK PRODUKCJI

Koluszki

Zakres obowiązków: Obsługa linii produkcyjnej Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe...

Umowa o pracęumowa o pracę

Operator wózka widłowego wysokiego składu

STARMEAT KATOWICZ IGNATOWICZ SP. J.STARMEAT KATOWICZ IGNATOWICZ SP. J.
Koluszki

Operator wózka widłowego wysokiego składu Twój zakres obowiązków praca wózkiem widłowym wysokiego składowania rozmieszczenie towaru w magazynie praca ze skanerem Nasze wymagania uprawnienia na wózki widłowe wysokiego składowania gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym doświadczenie w pracy w magaz...

30.03.202430.03.2024