Filtruj

Praca Starszy Referent - Olsztyn

1-3 z 3 ofert pracy

STARSZY REFERENT (SEKCJA RACHUBY I PŁAC)

nowa oferta
22. WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY W OLSZTYNIE22. WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY W OLSZTYNIE
Olsztyn

Zakres obowiązków: Terminowe wykonywanie list uposażeń, dodatkowych należności żołnierzy zawodowych oraz niezawodowych. Godziny pracy 7:00-15:30 Wymagania: wykształcenie - średnie branżowe umiejętność - obsługa komputera pakiet Ms Office staż pracy ogółem - lata: 3 Wykształcenie średnie (preferow...

28.03.202428.03.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

nowa oferta
CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Olsztyn

Numer oferty: StPr/24/0421Obowiązki:Terminowe wykonywanie list uposażeń, dodatkowych należności żołnierzy zawodowych oraz niezawodowych. Godziny pracy 7:00-15:30Wymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:obsługa komputera pakiet Ms OfficeWykształcenie:średnie branżowePozostałe wymagani...

Umowa na okres próbnyumowa na okres próbny

Starszy referent

SŁUŻBA CYWILNASŁUŻBA CYWILNA
Olsztyn

Izba Administracji Skarbowej w Olsztynie Dyrektor poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko: Starszy referent do spraw postępowań celnych i podatkowych w Pierwszym Dziale Postępowania Celnego w Warmińsko-Mazurskim Urzędzie Celno-Skarbowym w Olsztynie Starszy referent Zakres zadań wykonywanych na...

18.02.202418.02.2024