Filtruj

Praca Starszy Specjalista - Myszki

16-18 z 18 ofert pracy

STARSZY SPECJALISTA - WIELOOSOBOWE STANOWISKO - EKODORADCA

URZĄD MIASTA PŁOCKAURZĄD MIASTA PŁOCKA
Płock

Zakres obowiązków: Do wykonywanych zadań będzie należało w szczególności: 1) zadania związane z realizacją działań służących wdrażaniu Programu ochrony powietrza i Planu działań krótkoterminowych; 2) obsługa systemów wytworzonych przez Lidera w ramach projektu Mazowsze bez smogu; 3) opracowanie str...

10.05.202410.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Starszy Specjalista / Starsza Specjalistka ​ ds. Automatyki

CARLSBERG POLSKACARLSBERG POLSKA
Sierpc

Wykształcenie i doświadczenie Masz wykształcenie minimum średnie o profilu automatyka, elektronika lub elektryka; Posiadasz doświadczenie w zakresie automatyki przemysłowej, utrzymania ruchu przemysłowych linii produkcyjnych, a także w pracy z diagnostyką oraz usuwaniem awarii i przestojów; Znasz za...

22.04.202422.04.2024

Starszy Specjalista / Starsza Specjalistka​  ds. Automatyki

Sierpc

O nas: Jeśli tu jesteś to NAJPRAWDOPODOBNIEJ rozważasz aplikację do PRAWDOPODOBNIE Najlepszego Zespołu na świecie! Dlaczego tak o sobie mówimy? Bo praca w Carlsberg Polska to coś więcej. To relacje, wartości, pasje, różnorodność, równe szanse i inkluzywność. To, jak pracujemy i jak się rozwijam...

20.03.202420.03.2024