Filtruj

Praca Staze Zawodowe - Koszalin

46-48 z 48 ofert pracy

STOLARZ MASZYNOWY

MM TIMBER WINDOWS SP. Z O.O.MM TIMBER WINDOWS SP. Z O.O.
Niedalino

Zakres obowiązków: Obsługa maszyn do obróbki okien i drzwi drewnianych: strugarki, frezarki. Wymagania: wykształcenie - średnie zawodowe umiejętność - manualne umiejętność - obsługa piły formatowej i ukośnicy umiejętność - czytanie rysunku technicznego staż pracy ogółem - lata: 3 umiejętność obsł...

14.08.202414.08.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Doradca Klienta_Białogard

PROVIDENT POLSKA S. A.PROVIDENT POLSKA S. A.
Białogard

Mamy silną markę i ponad 25-letnie doświadczenie na Polskim rynku, dlatego możemy oferować Klientom wiele rozwiązań takich jak: · pożyczki, karty kredytowe, abonamenty medyczne, ubezpieczenia, kursy językowe oraz usługi i urządzenia telekomunikacyjne. Szeroki wachlarz produktów zwiększa możliwośc...

25.06.202425.06.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Zastępca Kierownika Sklepu POLOmarket USTRONIE MORSKIE

POLOMARKET SP. Z O.O.POLOMARKET SP. Z O.O.
Ustronie Morskie

POLOmarket w Ustroniu Morskim zatrudni osobę na stanowisko Zastępcy Kierownika Sklepu . Zaoferujemy Ci miejsce pracy, które zapewnia: •stabilne zatrudnienie - umowę o pracę, pierwszą na pół roku, •wynagrodzenie podstawowe + premię miesięczną + dodatek stażowy, •pakiet socjalny - prywatną opie...

15.04.202415.04.2024
od 4500 zł