Filtruj

Praca Stolarz Meblowy - Piotrków Trybunalski

1-2 z 2 ofert pracy

STOLARZ MEBLOWY/MONTAŻYSTA

nowa oferta
STUDIO ATUT MEBLE MONIKA MAJAK - PROJEKTOWANIE MEBLI & ARANŻACJA WNĘTRZSTUDIO ATUT MEBLE MONIKA MAJAK - PROJEKTOWANIE MEBLI & ARANŻACJA WNĘTRZ
Piotrków Trybunalski

Zakres obowiązków: wykonywanie mebli wg wskazanego szkicu, obsługa elektronarzędzi, składanie i montaż mebli; Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe uprawnienie - Prawo jazdy kat. B staż pracy ogółem - lata: 3 biegła umiejętność czytania rysunku technicznego, umiejętność pracy z elektrona...

28.03.202428.03.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

TAPICER MEBLOWY - do przyuczenia

PPHU MIRTPPHU MIRT
Sulejów

Firma zatrudni na stanowisko: TAPICER MEBLOWY.Oferujemy przyuczenie i stabilne zatrudnienie na umowę o pracę.Wymagamy:- minimum podstawowe doświadczenie w zawodzie stolarz/tapicer- umiejętność pracy w zespole,Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny lub wysyłanie swojego CV na adres mailo...

14.03.202414.03.2024