Filtruj

Praca Stolarz - Kamień Pomorski

1-3 z 3 ofert pracy

STOLARZ

WALDEMAR PANEKWALDEMAR PANEK
Kamień Pomorski

Zakres obowiązków: Struganie, frezowanie, produkcja wyrobów z drewna i płyty Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe [Umiejętność 1] : Obróbka drewna, struganie, frezowanie, [Inne] : możliwość zakwaterowania...

11.04.202411.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Stolarz

Struganie, frezowanie, produkcja wyrobów z drewna i płyty...

10.04.202410.04.2024

Monter mebli / stolarz /pomocnik stolarza

ARTURARTUR
Kamień Krajeński

Witam Zatrudnię osobę do montażu mebli/ stolarza / lub pomocnika stolarza. Praca w Kamieniu Krajeńskim + wyjazdy na montaże. Mile widziane doświadczenie ale nie jest wymagane , mogę wszystkiego nauczyć. Wymagane zangażowanie i obsługa podstawowych narzedzi. Czas pracy 8-16 Wynagrodzenie adekwa...

07.04.202407.04.2024
od 27 zł