Filtruj

Praca Studia Zawodowe - Sandomierz

16-18 z 18 ofert pracy

Fizjoterapeuta do rehabilitacji domowej - m. Nowa Dęba

EPIONE SP. Z O.O.EPIONE SP. Z O.O.
Nowa Dęba

Firma EPIONE Sp. z o.o. zatrudni osoby na stanowisko: Fizjoterapeuta do rehabilitacji w warunkach domowych Miejsce pracy: m. Nowa Dęba Pracownik będzie odpowiedzialny za: realizację cyklu terapeutycznego w domu pacjenta według wskazań Lekarza, Specjalisty; zapewnienie opieki fizjoterapeutyczne...

21.06.202421.06.2024
od 7500 zł
Umowa zlecenieumowa zlecenie

PH/KR ds. rozwoju rynku hurtowo-wykonawczego w ASAJ Stalowa Wola

REKRUTACJA ASAJREKRUTACJA ASAJ
Stalowa Wola

Jesteśmy polską firmą rodzinną, działającą w branży elektrotechnicznej, energetycznej i OZE, funkcjonującą nakrajowymrynku dystrybucyjnym od 1990 roku. Posiadamy szeroką sieć sprzedaży: stacjonarnej oraz mobilnej o zasięgu ogólnopolskim, a także profesjonalną platformę internetową. Stawiamy na rozw...

14.06.202414.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

KOSMETOLOG/ KOSMETYCZKA

MOBILNE STUDIO URODYMONIKA MONIKA BARŁOŻEK-FRAŃCZAKMOBILNE STUDIO URODYMONIKA MONIKA BARŁOŻEK-FRAŃCZAK
Zawichost

Zakres obowiązków: - wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych twarzy i ciała - stylizacja paznokci Wymagania: wykształcenie - średnie ogólnokształcące zawód - Kosmetolog - mile widziane doświadczenie zawodowe - mile widziane kursy i szkolenia z zakresu kosmetologii/ stylizacji paznokci - praca od p...

13.06.202413.06.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0506 s