Filtruj

Praca Studio Projektowe - Strzelce Opolskie

16-18 z 18 ofert pracy

Inspektor/koordynator ds. BHP z językiem niemieckim

MULTISERWIS SP. Z O.O.MULTISERWIS SP. Z O.O.
Krapkowice

Twój zakres obowiązków: wykonywanie obowiązków służb BHP na budowach realizowanych przez Multiserwis nadzór nad prowadzeniem dokumentacji BHP na projektach współpraca ze służbami BHP klienta na budowach aktywne promowanie kultury BHP poprzez realizację szkoleń i działań mających na celu poprawę ...

08.05.202408.05.2024
od 9500 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Protetyk Słuchu

AUDIOFON SP. Z O.O. SP. K.AUDIOFON SP. Z O.O. SP. K.
Kędzierzyn-Koźle

Protetyk Słuchu Twój zakres obowiązków kompleksowa i profesjonalna obsługa Pacjentów związana z protezowaniem słuchu sprzedaż aparatów słuchowych znajdujących się w ofercie firmy budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z Pacjentem zaangażowanie w funkcjonowanie gabinetu – liczymy na Twoją pom...

14.04.202414.04.2024

Project manager

Krapkowice

Nasze oczekiwania: wykształcenie wyższe – preferowane kierunki: budownictwo, zarządzanie projektami, inżynieria lądowa lub pokrewne minimum 5 lat doświadczenia w zarządzaniu projektami budowlanymi dla klientów międzynarodowych lub w międzynarodowym środowisku pracy znajomość języka angielskiego oraz...

27.03.202427.03.2024