Filtruj

Praca Swietlica - Gdańsk

1-3 z 3 ofert pracy

Osoba sprzątająca przyczepy

MEGA SURFMEGA SURF
Gdańsk

Obowiązki: sprzątanie szkółki (świetlica, kuchnia socjalna, stoliki) sprzątanie przyczep po wymeldowaniu gości kwaterowanie i wykwaterowywanie gościSzukamy osoby, która potrafi dobrze i szybko sprzątać oraz samodzielnie wykonywać swoje obowiązki.Jest to praca dla osób niebojących się pająków Oferuje...

15.04.202415.04.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

OPIEKUN ŚWIETLICY

FUNDACJA BE MONTESSORIFUNDACJA BE MONTESSORI
Gdańsk

Zakres obowiązków: Pilnowanie dzieci podczas świetlicy szkolnej, organizacja czasu dla dzieci. Praca od poniedziałku do piątku, w zakresie godzin: 14:30-17:30. Wymagania: wykształcenie - pedagogiczne wyższe (w tym licencjat) przygotowanie pedagogiczne, mile widziane doświadczenie pracy z dziećmi, ...

10.04.202410.04.2024

Pracownik utrzymania czystości

S.P.U. EXPANSERS.P.U. EXPANSER
Gdańsk

Firma świadcząca usługi utrzymania czystości szuka doświadczonych Pań do sprzątania placówki oświatowej na terenie Gdańska.UTRZYMANIE CZYSTOŚCI NA TERENIE SZKOŁY PODSTAWOWEJ WE WRZESZCZU.Praca na 3/4 etatu rozpoczęcie możliwe od godziny 15:00 lub 16:00 do wieczora (5-6 godzin)Obowiązki:- sprzątanie ...

05.04.202405.04.2024